EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife eşya ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgilendiren reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading ekranlarını değişlemtirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Yeni kuşak donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı mandepsi keyfi , en güçlü uptime garantisi.

Panel kurulduktan sonrasında kucakinize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal koruma ile DDoS, Botnet ataklarına karşı korunun.

Ödeme konuleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 9600 Nazar boncuğu core ve hat dokumasına malik oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a şart olarak karşıır. 2.si üyeliksiz tuzakışveriş ile Metin2 Yang satın aldatmaınabilir. Epinsultan'a araç işlemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi bakiye yükleme adımını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye yükleme hamleının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yek core bünyesına ehil 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Bu sitedeki deruneriklerin tamamı DMCA koruması şeşndadır. Farklı sitelerin ciğereriklerimizi destursuz kopyalaması durumunda iş strüktürlır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak dâhilin Tıklayın

Yayınlanmış başüstüneğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak tasarruf hakkına mevla olursunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core mimarisına malik 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yaşamak sinein Tıklayın

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff deli dolu olacaktır. devamını oku Zeyil buff eşyaları kullanıvermek her birini 10 zaman zaitracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca uygun sunucularda aktif olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page